Kniha návštěv

Datum 02.10.2018

Vložil Tomáš Kvasnička

Titulek CLT Novatop

Odpovědět

Dobrý den, dozoroval jste prosím nějakou stavbu z CLT panelů? Jsem na 90 % rozhodnutý pro Novatop, rád bych měl i těch 10 %.

Datum 11.10.2018

Vložil Pavel Šimek

Titulek Re: CLT Novatop

Odpovědět

CLT panelem nic nezkazíte a je to to nejlepší, co můžete na poli dřevostavby pořídit, škoda jen té vyšší ceny. Určitě bych v případě volby CLT se snažil poptat nejen Novatop, ale i firmy, které dělají s KLH, Storou nebo Dekpanelem, který se vyrábí u nás.

Datum 27.09.2018

Vložil Papírníková

Titulek Severní Čechy

Odpovědět

Dobrý den, nemáte prosím nějaké dobré zkušenosti se stavební firmou, která působí v Severních Čechách? Děkuji

Datum 11.10.2018

Vložil Pavel Šimek

Titulek Re: Severní Čechy

Odpovědět

Spíše než bych doporučil firmu, tak mi napište do emailu nebo zavolejte jakého máte favorita, sdělím Vám své zkušenosti s ním pakliže jsem ho dozoroval.

Datum 21.09.2018

Vložil P.H.

Titulek Jaká firma?

Odpovědět

Proč nenapíšete, jaká firma se činila třeba ve vašem článku "Stydět se", (http://www.nezavisly-stavebni-dozor.cz/news/stydet-se/) však byste přeci mohl konkrétně poukázat ne?

Datum 11.10.2018

Vložil Pavel Šimek

Titulek Re: Jaká firma?

Odpovědět

Ano mohl bych, ale dotyčná firma by se mohla cítit dotčena, že nedostala prostor se obhájit a text se jí snaží poškodit. Dokonce jsem byl jednou firmou obviněn s možnou soudní dohrou, že preferuji konkrétní firmy a jiné se snažím soustavně poškozovat:-). Nicméně firmu z článku jsem nyní dostal možnost dozorovat, těšte se na libová videa:-)

Datum 28.07.2018

Vložil Karel

Titulek Zkušenost s RD Rýmařov

Odpovědět

Rozhoduji se nad firmou RD Rýmařov, znáte, máte nějaké zkušenosti?

Datum 09.08.2018

Vložil Pavel Šimek

Titulek Re: Zkušenost s RD Rýmařov

Odpovědět

Karle, bez obav- pakliže si vyberete nějaký z jejich typových domů, vydržíte poměrně dlouho čekat než na Vás dojde řada, neváhal bych. To co dostanete ve standardu (od systému větrání po maličkost jako hasící přístroj) - to by se mnohé firmy mohly učit.

Datum 15.05.2018

Vložil Jaroslava Hrabětová

Titulek kvalita dřeva

Odpovědět

Dobrý den pane Šimku, narazila jsem na vaše stránky při hledání na několik otázek, které nyní řešíme před podpisem smlouvy se zhotovitelem. Jestli mohu se vás zeptat:
a) je problém postavit dřevostavbu z mokrého dřeva?
b) je běžné, že nám klientům nechce firma zpřístupnit klíč v průběhu výstavby?
c) jakou máte zkušenost s plechovou střechou?

Děkuji!

Datum 06.06.2018

Vložil Pavel Šimek

Titulek Re: kvalita dřeva

Odpovědět

Dobrý den Jaroslavo,
a) není to problém, ale pakliže uvidíte dřevostavbu z mokrého dřeva, pak někde chtěl ušetřit za každou cenu nebo neví, že existují KVH profily
b) rozhodně není normální. Pakliže ale máte přesný časový harmonogram, tj. víte kdy bude dům otevřený, neměl bych s tím problém. Pakliže firma klíč nedá z ruky, plánování řemeslníků je jako věštění z koule, pak je to samozřejmě špatně.
c) osobně bych plechovou krytinu nevolil - přenos hluku, nízké zatížení dřevostavby, v zimních měsících rosení z vnitřní strany, úbytek barvy po letech.